Contact

Bent u geïnteresseerd in de diensten die LuciVer levert en wilt u meer weten? Onze zorgbemiddelaar vertelt u graag meer.

Zij helpt u desgewenst bij het aanvragen van een zorgindicatie of een persoonsgebonden budget. Ook als uw behoefte aan zorg verandert en uw indicatie als gevolg daarvan aangepast moet worden, kan onze bemiddelaar u daarbij ondersteunen.

Het beleid van LuciVer is erop gericht om de wachttijden voor opname (La Verna, PG Portiuncula) zo kort mogelijk te houden, uitgaande van de maximale bezetting van beschikbare plaatsen.
Neemt u gerust contact met ons op.

Mirjam van Puijfelik is onze zorgbemiddelaar. Zij is bereikbaar via 024-64 85085 of zorgbemiddeling@luciver.nl.

 

Wilt u contact opnemen met onze afdelingen, zie hieronderstaande de telefoonlijst

Factuurgegevens

facturen@luciver.nl

Zorgteams in

La Verna

Afdelingsnaam

Te bereiken op

Mailadressen

Leemweg 134 A011 De Molen (Bgg bouwdeel A) 0246485050 molen@luciver.nl
Leemweg 134 B011 Het Laantje (Bgg bouwdeel B) 0246485051 laantje@luciver.nl
Leemweg 134 A111 Het Ven (1e verd. bouwdeel A) 0246485052 ven@luciver.nl
Leemweg 134 B111 De Hei (1e verd. bouwdeel B) 0246485053 hei@luciver.nl
Leemweg 134 A211 Het Kasteel (2e verd. bouwdeel A) 0246485054 kasteel@luciver.nl
Leemweg 134 B211 Het Torentje (2e verd. bouwdeel B) 0246485055 torentje@luciver.nl
Nachtdienst La Verna 0246485066 nachtdienstlaverna@luciver.nl
Welzijn 0246485049 welzijn@luciver.nl

Zorgteam Portiuncula

PG Portiuncula 0246485072 postpgportiuncula@luciver.nl 
Nachtdienst Portiuncula 0246485072

Zorg overig

Zorgbemiddeling 0246485085 zorgbemiddeling@luciver.nl
Geestelijk verzorging 0246485025
Dagbesteding Oase 0613130600 dagbegeleiding@luciver.nl 
Team Thuiszorg 0242120581 thuiszorg@luciver.nl
Wijkverpleegkundige 0242120582
Dagverantwoordelijke 0242120583
Verpleegkundige achterwacht 0242120584
WMO 0246485003 wmo@luciver.nl

Ondersteunende diensten

Technische dienst 0246485009 technischedienst@luciver.nl
Roosterplanning 0246485023 roosters@luciver.nl
HR 0246485059 hr@luciver.nl
HR Administratie 0246485058 hr@luciver.nl
Opleidingen 0246485074 opleidingen@luciver.nl
Praktijk begeleider 0246485075 praktijkbegeleiders@luciver.nl
Vrijwilligers 0246485028 coordinatorvrijwilligers@luciver.nl
Kwaliteit 0246485076
Beleid 0246485077
Facilitair & inkoop 0246485078 inkoop@luciver.nl
Financiële administratie 0246485005 administratie@luciver.nl
Zorg administratie 0246485005 administratie@luciver.nl
Directiesecretariaat 0246485002 directiesecretariaat@luciver.nl

Overige gremia

Ondernemingsraad OR@luciver.nl
Cliëntenraad CR@Luciver.nl
Vrienden van LuciVer vrienden@luciver.nl

 

Wilt u graag informatie opvragen, dan kunt u dit doen via onderstaand formulier

 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.